Board index
Acum este 20 Oct 2019, 23:51

Ora este UTC+02:00 UTC+2

Scrie un subiect nou  R─âspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
MesajScris: 16 Dec 2011, 23:33 
Neconectat
Membru Junior
Membru Junior

:lol: :cry: :twisted: :arrow: :mrgreen: va salut! ma gandesc sa-mi mut cortul in western australia /prin zona Perth! mai exact doresc un job pe cativa ani in mining -ca simplu palmas ( nu am experienta de mechanical designer in mining )! si intrebarea este daca are rost sa ma agit cu dosarul de emigrare!( la o prima evaluare se pare ca as face baremul de 65 points)!sa fiu sincer uitandu-ma pe site-uri de joburi dinWA m-am orientat catre dump truck driver si mai tarziu spre excavator,grader si alte utilaje de constructii! acum cand i-am sunat pe aia de la training pt dump truck driver( CAT780-5days) au zis ca face 3000de coco si-ti da certificat( in prealabil se presupune ca aplici pentru HR class)!nu mai pun botu" usor la mangle d'astea ca stiu ca fara experinta de minim 12 luni nu-ti da nimeni caterpillaru pe mana! am scanat ceva oferte de joburi si se cerea experienta de un an ptr. dump truck driver! rolul postarii mele aici este poate vede un "meserias" care lucra deja acolo prin pilbara pe domeniul asta si ma "lumineaza" si pe mine!

Sus

Afi┼čeaz─â mesajele din ultimele:  Sorteaz─â dup─â  
Scrie un subiect nou  R─âspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2