Board index
Acum este 19 Aug 2019, 01:52

Ora este UTC+02:00 UTC+2

Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: See this
MesajScris: 27 Apr 2006, 23:01 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

--------------------------------------------------------------------------------

eastbam a scris:
Alexy a scris:
.. eu unul am inceput munca de convingere la consoarta si la capitolul I am avut lectia "poze din jurnalul lui Gabitu", urmeaza cap II jurnalul in sine, cap III, cap IV...... sper ca pana la urma sa reusesc...

Aha! Buna idee ! Bine de stiut! Cred ca ar fi oportun si un topic separat (din ala sticky) pe tema asta. Parca n-ar ajunge cat este de dificil si de costisitor tot demersul

Aussie buna!

Ezact. Se poarta, se cheama bloguri si ma gandeam sa propun si pe aici.
Aviz adminilor

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 27 Mai 2006, 13:35 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Mda, nu prea se inghesuie lumea sa scrie bloguri sau jurnale. :cry: Pai va spun eu de ce: n-au timp! Cand emigrezi si te trezesti in lumea asta cu totul noua, ai cu totul alte griji decat sa-ti povestesti aventurile de zi cu zi. Locuinta, engleza, jobul, acomodarea aici, toate astea sunt procese care iti ocupa tot timpul si iti consuma toate resursele. Multi, foarte multi din pacate, care inainte de a ajunge aici sunt foarte activi pe acest forum, dupa ce se vad in Australia, "uita" sa ma scrie ceva, sa posteze macar cateva randuri despre cum au perceput ei primele impresii despre tara asta...Eu ii inteleg si nu-i invinovatesc de nimic, dar....ar fi fost frumos sa continue sa fie prezenti pe acest forum.

Cu mare tristete va spun ca nu cred ca voi vedea prea curand un alt Culau sau alt Gabitu care sa scrie jurnale de acest tip. Asta e. :(

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 27 Mai 2006, 13:42 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Mda, nu prea se inghesuie lumea sa scrie bloguri sau jurnale. :cry: Pai va spun eu de ce: n-au timp! Cand emigrezi si te trezesti in lumea asta cu totul noua, ai cu totul alte griji decat sa-ti povestesti aventurile de zi cu zi. Locuinta, engleza, jobul, acomodarea aici, toate astea sunt procese care iti ocupa tot timpul si iti consuma toate resursele. Multi, foarte multi din pacate, care inainte de a ajunge aici sunt foarte activi pe acest forum, dupa ce se vad in Australia, "uita" sa ma scrie ceva, sa posteze macar cateva randuri despre cum au perceput ei primele impresii despre tara asta...Eu ii inteleg si nu-i invinovatesc de nimic, dar....ar fi fost frumos sa continue sa fie prezenti pe acest forum.

Cu mare tristete va spun ca nu cred ca voi vedea prea curand un alt Culau sau alt Gabitu care sa scrie jurnale de acest tip. Asta e. :(
:(
That's a shame, mate. Everybody can allocate some time after a while to update with some very valuable news.

:(

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou  Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC+02:00 UTC+2