Board index
Acum este 13 Dec 2019, 13:28

Ora este UTC+02:00 UTC+2

Scrie un subiect nou  Acest subiect este ├«nchis, nu pute┼úi modifica mesaje sau s─â scrie┼úi r─âspunsuri viitoare.  [ 423 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior 1 ÔÇŽ 23 24 25 26 27 ÔÇŽ 29 Urm─âtorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului:
MesajScris: 28 Apr 2006, 10:36 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

cred ca important este ca acea echipa a ajuns acolo unde a ajuns,si cum i-am spus si lui Gabriel,conteaza` sa te bucuri de ce a fost si de rezultatul care e oricum foarte bun,pina la urma acea cupa Uefa este o cupa importanta in Europa cred,unde joaca doar echipe bune...deci cu atit mai mult semifinal este foarte bine....si oricind mai este si anul viitor unde se poate mai mult...
oricine care urmareste sports a trecut prin suparari din astea....sa nu ne aducem aminte de momentul Jonny Wilkinson....tragic...
dar ce a fost socant pentru mine...am vrut sa vad rezultatul acelui meci si am intrat pe un web site la un ziar romanesc,se cheama Pro Sport...si am citit aclo de oameni care au fost sa sarbatoreasca rezultatul meciului....socant....pina la urma....echipa asta a jucat petru Romania,nu???de ce sa te bucuri ca a pierdut??extrem de neinteles...

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 28 Apr 2006, 10:42 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Offf, am ascultat azi dimineata meciul in direct ca de vazut nu am putut din cauza "distrusilor de la TVR". Normal ca de cand a inceput meciul si pana la sfarsit serverul care difuza partida in direct (pe TVR International) a fost plin (adica nu mai permitea intrari, "te scuipa" de cum incercai sa-l accesezi :x :x :x
Deci l-am ascultat la totalsport.ro, astia sunt niste baieti de treaba, calitate buna si comentariu asisderea.

Despre meci.... :cry: Ce pot sa zic: mentalitate britanica versus romaneasca. Britanicii mor pe teren, lupta pana in ultima secunda, romanii dau doua goluri si apoi se baga toti in poarta proprie sperand sa tina rezultatul. :cry:
Si spectatorii.....ce suporteri.....In Ro daca se intampla asa ceva, dupa prima repriza juma' de stadion pleca acasa, cealalta jumatate ramanand sa injure si sa faca scandal.
Astia au incurajat echipa tot timpul, au facut spectacol, au fost cu adevarat al 13-lea jucator. Bravo lor!

Si "bucuria" celor care au iesit pe strazi in Romania si au sarbatorit infrangerea Stelei....Jenant... :cry: :cry: :cry:

Ce pot sa mai zic? A, Viduka e un "Socceros" :wink: adica va juca la vara in echipa Australiei la CM.

Hai AUSTRALIA!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 28 Apr 2006, 15:14 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Offf, am ascultat azi dimineata meciul in direct ca de vazut nu am putut din cauza "distrusilor de la TVR". Normal ca de cand a inceput meciul si pana la sfarsit serverul care difuza partida in direct (pe TVR International) a fost plin (adica nu mai permitea intrari, "te scuipa" de cum incercai sa-l accesezi :x :x :x
Deci l-am ascultat la totalsport.ro, astia sunt niste baieti de treaba, calitate buna si comentariu asisderea.

Despre meci.... :cry: Ce pot sa zic: mentalitate britanica versus romaneasca. Britanicii mor pe teren, lupta pana in ultima secunda, romanii dau doua goluri si apoi se baga toti in poarta proprie sperand sa tina rezultatul. :cry:
Si spectatorii.....ce suporteri.....In Ro daca se intampla asa ceva, dupa prima repriza juma' de stadion pleca acasa, cealalta jumatate ramanand sa injure si sa faca scandal.
Astia au incurajat echipa tot timpul, au facut spectacol, au fost cu adevarat al 13-lea jucator. Bravo lor!

Si "bucuria" celor care au iesit pe strazi in Romania si au sarbatorit infrangerea Stelei....Jenant... :cry: :cry: :cry:

Ce pot sa mai zic? A, Viduka e un "Socceros" :wink: adica va juca la vara in echipa Australiei la CM.

Hai AUSTRALIA!
Salutare!

una peste alta a fost un meci superb! Pacat ca echipa care a pierdut a fost una romaneasca :cry: . Avem multe de invatat din meciul asta! Nu mai putem sa dam vina pe teren, pe arbitru, pe oboseala, pe programul incarcat sau cine mai stie ce teorii ale conspiratiei. Astia suntem. Asta-i mentalitatea. Cum procedam :wink: ?

Gabitzu, nu uita ca si portarul englezilor tot australian a fost :wink:

Aussie buna!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 29 Apr 2006, 23:48 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Eu cred ca ce a realizat Steaua, a realizat pt ea dar si pt Romania, de aceea cine s-a bucurat ca a pierdut dovedeste inca o data nimicia din unii romani si faptul ca-si merita soarta care o au.Unii chiar nu pot sau nu vor sa aprecieze o performanta; despre faptul ca se putea mai mult...da se putea dar si ce au realizat este foarte mult, orice echipa pierde intr-un final. Imi pare rau ca lumea inca se mai bucura de raul altuia in Romania...pacat!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 03 Mai 2006, 18:53 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Astazi m-a prins sefu' ca-ti citeam jurnalul in orele de program. N-a vazut decat ceva cu Emigrare, da' a fost suficient. :? Si eu care ma gandeam cum sa-l iau in eventualitatea in care-i cer referinte :roll:
Oricum eu incerc sa "dramuiesc" jurnalul cat mai mult ca sa-mi ajunga pe o perioada mai lunga :lol: ca nu ma vad eu plecata prea repede si deja e ca un antidot pentru ...hm.. diverse chestii de pe aici.
Deci nu mai am nici un tupeu sa downloadez pozele ca sa le pun pe screen saver :(

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 04 Mai 2006, 00:43 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
Astazi m-a prins sefu' ca-ti citeam jurnalul in orele de program. N-a vazut decat ceva cu Emigrare, da' a fost suficient. :? Si eu care ma gandeam cum sa-l iau in eventualitatea in care-i cer referinte :roll:
Oricum eu incerc sa "dramuiesc" jurnalul cat mai mult ca sa-mi ajunga pe o perioada mai lunga :lol: ca nu ma vad eu plecata prea repede si deja e ca un antidot pentru ...hm.. diverse chestii de pe aici.
Deci nu mai am nici un tupeu sa downloadez pozele ca sa le pun pe screen saver :(

:lol: :lol: :lol:
Facuse cineva (parca Rotovei) un program care "strangea" tot jurnalul intr-un fisier word, care, normal este mai usor de citit. Cauta pe aici si ai sa-l gasesti. :wink:
Alte metode sunt copy&paste din browser in word pt. fiecare pagina. Dar si asta poate atrage atentia. :roll: Cel mai bine e sa dai copy in outlook ca si cand ai scrie un email...Cine trece pe langa tine si se uita pe monitor vede outlook-ul deschis si tu "compunand" un mesaj. :D Deci "muncesti". Hai ca invat numai prostii. :oops: La munca!!! :lol: :lol: :lol:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 04 Mai 2006, 09:09 
Neconectat
Membru Junior
Membru Junior

Sa va spun ce metoda am folosit eu :idea:
In opera si in mozilla (cred ca si in IE dar eu nu folosesc), apesi click dreapta pe pagina cu pricina, alegi Frame-> Open frame, si-ti va deschide intr-o noua fereastra doar frame-ul de jos, fara cel de sus unde scrie cuvantul magic "emigrant" sau "australia".
Eu asa l-am citit in timpul servciului fara probleme :oops:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 04 Mai 2006, 13:57 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

La Multi Ani, Gabitule, sanatate, fericire si tot ce iti doresti tu.

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 05 Mai 2006, 01:34 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Thanks mate! :wink:

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 05 Mai 2006, 10:40 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Citat:
La Multi Ani, Gabitule, sanatate, fericire si tot ce iti doresti tu.
Happy birthday, mate :wink: !

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 05 Mai 2006, 11:26 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

La Multi Ani! Multa sanatate si tot ceea-ti doresti sa-ti se-ndeplineasca!! Asteptam poze de la party 8)

Sus

Subiectul mesajului: jurnalul lui gabitu
MesajScris: 05 Mai 2006, 18:54 
Neconectat
Nou venit
Nou venit

La multi ani , bani si tot ce-ti mai doresti Gabitule! :D

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 05 Mai 2006, 19:17 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Wow!
La multi ani, sanatate maxima si mult suces!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 05 Mai 2006, 20:44 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Hopa, petrecere! Multi ani traiasca Gabitu! Bucurii si impliniri maxime!

Sus

Subiectul mesajului:
MesajScris: 06 Mai 2006, 00:06 
Neconectat
Membru Senior
Membru Senior

Aoleu, nu stiu cand a fost ziua ta da' La Multi Ani! ca meriti! Sunt convinsa ca ai scos pe multi din oala cu melancolie cu jurnalul tau si i-ai pus pe treaba, si-n numele lor vreau sa-ti multumesc pentru efortul tau si sper ca viata (sau noi) sa te recompenseze! :wink:

Sus

Afi┼čeaz─â mesajele din ultimele:  Sorteaz─â dup─â  
Scrie un subiect nou  Acest subiect este ├«nchis, nu pute┼úi modifica mesaje sau s─â scrie┼úi r─âspunsuri viitoare.  [ 423 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior 1 ÔÇŽ 23 24 25 26 27 ÔÇŽ 29 Urm─âtorul

Ora este UTC+02:00 UTC+2